הצוות שלנו - נורית סומר

נורית סומר - מטפלת הוליסטית, משלבת אין ספור שיטות

קצת עלי

לפני 17 שנה גיסי חלה בסרטן, המצוקה והכאבים היו נוראיים, חיפשתי תשובות כדי להקל מבחינה נפשית שכן חיזוק כוחות הנפש מאפשר ומסייע לנו להתמודד עם כאבים ומחלות פיזיות.

 

האירוע הזה שאב אותי למערבולת הידע, הצימאון לדעת היה אדיר, למדתי ביואנרגיה, טיפול בעזרת פרחי באך, רייקי, קנסיולוגיה, נשימה מעגלית, טיפול באמצעות עוצמת הרכות, גשטאלט, תקשור, מגע בטוח ©, סדנאות תמיכה בחולי סרטן עוד ועוד...

 

במהלך הדרך, שאלו אותי ואף שאלתי את עצמי מדוע לא לעצור ולהתמקד בתחום טיפול אחד או שניים. התשובה התבהרה עם הזמן – הגעתי לכאן כדי לרכוש ידע רב ומגוון כדי לעזור לכמה שיותר אנשים.

 

מבחינתי אין דרך אחת ברורה, יש כל כך הרבה ידע וגישות טיפול. התפיסה ההוליסטית ויכולת התקשור שלי, מאפשרות לאינטואיציה להביא את הגישה הכי מתאימה עבור המטופל. תוך כדי הטיפול אני מקבלת מסרים מנחים שמסייעים בידי להבין טוב יותר את האדם שמולי. מה שברור לי הוא שאני רק מורת הדרך, ובידי המטופלים יש את הבחירה והמוכנות האם ואיך לעבור את המסע.

 

החוכמה הקוסמית מקיפה אותנו מכל עבר ושוכנת בכל אחד מאיתנו. אם נדע להשתמש בה ולהקשיב לה נוכל להגיע לבריאות וההרמוניה השלמה. זו משימתי - לאפשר לכם לדעת יותר על עצמכם ולתת יד בדרך להעצמה אישית וביטחון ביכולת להתמודד עם לחצי ואתגרי העולם המודרני.

צור קשר

DSC_0691.JPG