הצוות שלנו- שי סומר

שי סומר- תזונאי בכיר, מעסה כירומסאג' ועוד..

קצת עלי..

אומרים שאנשים לא מטפלים בעצמם, אלא אם כן מתחולל אירוע בריאותי קיצוני בחייהם. כך קרה לי לפני שבע עשרה שנה לערך, כשלקיתי בהתקף לב ועברתי ניתוח מעקפים. 35 שנה עבדתי כטכנאי אלקטרוניקה בתעשייה האווירית, התעסקתי עם תחזוקת מערכות שונות בשילוב עם תחזוקה מונעת, ומכאן למדתי שגם הגוף זקוק לתחזוקה מונעת.

משהו השתנה אצלי מאז אותו אירוע, נקודת המבט שלי על המערכת שאנו מפעילים המכונה "גוף האדם", הפכה למלאת סקרנות ופליאה. ניסיתי להבין מה טוב לגופי מבחינת תזונה, התנסיתי בדיאטות שונות, קראתי המון על הרכבי המזון שהכנסתי לגופי ובעיקר למדתי להקשיב לתגובת הגוף ולהרגשה.

לפני עשר שנים הבנתי שכדאי ללמוד את העניין באופן רציני. לקחתי קורס תזונה נכונה שנמשך ארבע שנים ומאז אני יועץ בתחום. הדבר המעניין שגיליתי תוך כדי הדרך הוא הנטייה שלי לאבחן ולעלות על בעיה או אתגר שמולו ניצב המטופל. שיטות האבחון שלי מגוונות: יש אנשים שמגיעים אלי ותוך כדי עיסוי (כירומסאז') עולות שאלות ואני מציע מתוך הידע שלי דרכים לטיפול. לאחרים אני מביט בגלגל העין (אירדיולוגיה) ומזהה את הבעיה. עיסוי בכפות רגליים וידיים מאפשר לי לאסוף עוד מידע ולהגיע להבנה איך אפשר לשחרר כאבים או לטפל בבעיות בריאות שונות.

לאחרונה התחלתי גם לטפל באמצעות "פטריות הקיסר" הסיניות מבית חברת פוהו  שידועות בסגולות המרפא המופלאות שלהן.

צור קשר