טיפול טיבעי

מאמרים-טיפול טבעי טיפול טבעי! יתרונות וחסרונות מחלה מוגדרת ברפואה המודרנית כהפרעה מסוימת במערכת הכללית, שגורמת לחוסר נוחות ומטרתה של הרפואה המודרנית הינה להקל על חוסר הנוחות, ע"י זיהוי סימפטום, שייתן לנו סימן מהיכן נובעת המחלה, ומתן תרופה שאמורה "למחוק" את הסימפטום. גישה זו אינה תואמת את הרפואה הטבעית שגורסת, שכאשר ישנה מחלה, שהוא אכן מצב שמלווה בחוסר נוחות מסוים, אך לא תמיד, עלינו למצוא מהו שורש המחלה, מה חסר לגוף , היכן הופר חוסר האיזון או היכן הייתה הפרה בחוקי החיים ושם למצוא את הפתרון. אנשים רבים כגון חולי לב וחולי סרטן, אינם חשים כלל בחוסר נוחות, עד הרגע בו מתגלה המחלה ומתפרצת. כלומר, המושג של מחלה שמוגדר כחוסר נוחות, שגוי.

הרפואה המודרנית מתייחסת למחלה כאל ישות בפני עצמה ש"תוקפת" בן אדם, באופן פתאומי ללא שום התראה. אנו טוענים שאין מציאות של מחלה כגון שלשול, עצירות, שיעול, נזלת וכו'. כל אלו הם רק תגובות של הגוף לגירויים לא טובים, וצריך לשמור את התגובות הללו, כי הן אלו ש"עושות את העבודה", הם אלו שמרפאים ואם נחסום את התגובות הללו, נעצור את תהליך הריפוי הטבעי. כלומר, סימפטום איננו מחלה, למחלה אין ישות בפני עצמה, זהו תהליך ריפוי נפלא ביותר שמתבטא באופנים שונים. מחלה זה סך כל הפעולות שהגוף עושה בכדי להגיע לתפקוד תקין.

מחלה איננה דבר זר, שתוקפת את האדם ושצריך לנצח אותה. אלו הם מונחים של הרפואה המודרנית שמרבה להשתמש במושגים כמו "חיידק אלים", "תקף אותו וירוס" ובעצם המילה אנטיביוטיקה מסתתרת המילה אנטי –נגד. מחלה זהו הדבר הנכון ביותר שצריך לקרות. הריפוי הטבעי גורס שאין סוגים שונים של מחלות. מקורן של כל "המחלות" הוא אחד – הצטברות רעלים ברקמות שונות של הגוף. במקום שתתבטא בו חולשה, שם מקור הזיהום. אנו רואים שכל אדם רגיש במקום אחר בגופו. ישנם כאלו שתמיד מרגישים כאב אוזניים, אחרים מרגישים בעת מחלה כאב גרון, אחרים כאבי גב וכו'. דבר זה נובע כתוצאה מתורשה, כלומר נטייה גנטית, עליה נפרט בהמשך. מחלה זה מצב של הצטברות רעלים, או ליתר דיוק, זהו סימן חיצוני שמתבטא בצורות שונות, של הצטברות רעלים וסילוקם. בתהליך הריפוי, הגוף מפנה את הרעלים במנגנונים שונים ומופלאים.

יתן לשרטט משוואה שבצדה האחד יהיה החדרת פסולת לגוף ומצדה השני הוצאת פסולת מן הגוף. כאשר שני צידי המשואה זהים- ישנה בריאות אך כאשר משואה זו מופרת, לטובת הצד של החדרת פסולת, אזי חייבת להופיע מחלה, במוקדם או במאוחר, שתפקידה, החלמה –פינוי פסולת מיותרת. כלומר, אדם בריא הוא זה שמסוגל לפלוט את כל הפסולת שהוא מכניס לגופו. פסולת מוגדרת כחומר זר לגוף או תוצר פירוק של הגוף עצמו בתהליכים ביוכימיים שונים, שאין לגוף כל צורך בשימושו ולעיתים הוא אף מזיק לו ( כגון רעלים למיניהם ). קיימים נתיבים שונים להוצאת פסולת כגון אוזניים ( דלקות אוזניים למיניהן ), גרון ( דלקות גרון ), אף ( נזלת כרונית או ארעית ) , עור ( מוגלות שונות ויובש ) – כל הנ"ל הן דרכים חלופיות או שונות והן הרמב"ם אמר שישנן 4 דרכים לפינוי הפסולת מן הגוף ואלו הן : צואה, שתן, זיעה ונשימה.מלבד זה מצטרפות לדרכי הפינוי הרגילות במצב של החלמה . תהליך השיעול הינו טבעי ביותר. ישנו מעין "עלה" שסותם את קנה הנשימה ובכך נמנעת כניסה של אוכל לקנה הנשימה. לפעמים קורה שאדם אוכל והמזון נכנס לקנה הנשימה. אותו אדם מיד ישתעל, בכדי לפלוט החוצה את האוכל מהקנה. זהו תהליך טבעי ביותר ואף רצוי .

בטיפול הטבעי שבדרך כלל עשוי מצמחי מרפא, שמנים אתריים, ויטמינים ומינרלים עוזרים לגוף להגיע לתוצאות טובות של ניקוי הפסולת מהגוף, מבלי לפגוע ביכולתו הטבעית של הגוף. מה שנכון הטיפול המודרני פועל ברוב המקרים מהר יותר, כי הוא עובד ישירות על המנגנונים. לטיפול הטבעי - צמחי מרפא , תוספי תזונה ,קרמים ופורמולות שונות. עובדים על הגוף יותר לעט ,אבל פותר לרוב את הבעייה מהשורש. וזה מה שחשוב. המענה שלנו!

לבעיות שלך. בטבע בשבילך תוכלו למצוא

 טיפול טבעי לטחורים: שמן, קרם, טינקטורה (לקיחה פנימית) טיפול טבעי למיגרנה - להקלה במיגרנה, להתקף מיגרנה. המענה שלנו לפסוריאזיס. אקנה? לא עוד! הפתרון לעקיצות, גירודים,פצעים ,והרגעה של העור, first aid (עזרה ראשונה) המענה שלנו לסבוריאה ערכת סבוריאה הטיפול הטבעי לתחלואות החורף : body power , ארומנגינה . טיפול טבעי בורידים ודליות : aroma vein , ורידיקל. טיפול טבעי בבעיות פרקים : מפרקית, פירקית. טיפול בבעיות אזניים-דלקות וכאבים : aroma ear . טיפול בבעיות חניכיים דלקות וכאבים : aroma dental , אבקת חואר. טיפול בכאבי ברכיים : aroma knee (שמן) , aroma knee (קרם).